Stowarzyszenie

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, która działa na rzecz kompleksowego wsparcia dziecka i jego rodziny. Łączy nas pasja i niegasnąca potrzeba podejmowania inicjatyw, pozwalających na tworzenie optymalnych warunków do rozwoju naszych podopiecznych, zwłaszcza tych, z wyzwaniami rozwojowym oraz bezinteresowna chęć niesienia pomocy.

Czym zajmuje się Stowarzyszenie?

Wybudowaliśmy:

• ogród sensoryczny – „Ogród Zmysłów i Żywiołów”
  • Salę Doświadczania Świata

Wspieramy:

• potrzeby naszych podopiecznych poprzez zakup specjalistycznych sprzętów, dofinansowywanie rehabilitacji;
  • działania profilaktyczne i edukacyjne np. „Na niebiesko dla Autyzmu”, „Światowy dzień osób z Zespołem Downa”, „Dzień praw dziecka”

Współpracujemy:

• z organizacjami w zakresie edukacji i integracji dzieci np. INTERNATIONAL KINDERGARTEN – AIESEC

Nr konta:  16 1500 1878 1218 7009 5096 0000

Można nas również wesprzeć rozliczając swój PIT i przekazując 1,5% na Skrzydła Topoli.
Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, nasz numer KRS to: 0000238474

Nasza działalność ma charakter charytatywny. Nie prowadzimy żadnej działalności dochodowej – wszystkie przedsięwzięcia organizowane są w oparciu o środki pozyskane od darczyńców.

Kierując się myślą B. Brechta „Tylko z pomocą silnych można dopomóc słabym” wszystkich chętnych do pracy w charakterze wolontariusza serdecznie zapraszamy.